LKS Ocice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Owsiszcze - LKS Ocice 1:1
  • LKS Adamowice - KS Stal Kuźnia Raciborska
  • LKS Gamów - LKS Górki Śląskie
  • LKS 07 Markowice - KS Przyszłość II Rogów 3:4
  • Naprzód II Czyżowice - Odra Nieboczowy
  • LKS Pawłów - Naprzód 37 Krzyżkowice 4:0
  • LKS Jankowice - LKS Ruda Kozielska 1:3
  • LKS Zabełków - LKS Strzelec Rzuchów 1:1
  •        

Najnowsza galeria

Dożynki Ocice
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-12 LKS Gamów 0:2 LKS Owsiszcze zobacz ›
2017-08-12 LKS 07 Markowice 6:0 LKS Adamowice zobacz ›
2017-08-12 Naprzód II Czyżowice 0:3 LKS Ocice relacja ›
2017-08-12 LKS Pawłów 2:4 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
2017-08-12 LKS Jankowice 2:5 LKS Górki Śląskie zobacz ›
2017-08-12 LKS Zabełków 0:6 KS Przyszłość II Rogów zobacz ›
2017-08-12 LKS Strzelec Rzuchów 2:7 Odra Nieboczowy zobacz ›
2017-08-12 LKS Ruda Kozielska 4:0 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
2017-08-15 LKS Owsiszcze 0:0 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
2017-08-15 Odra Nieboczowy 0:0 LKS Ruda Kozielska zobacz ›
2017-08-15 KS Przyszłość II Rogów 6:2 LKS Strzelec Rzuchów zobacz ›
2017-08-15 LKS Górki Śląskie 3:2 LKS Zabełków zobacz ›
2017-08-15 KS Stal Kuźnia Raciborska 2:1 LKS Jankowice zobacz ›
2017-08-15 LKS Ocice 1:4 LKS Pawłów relacja ›
2017-08-15 LKS Adamowice 3:0 Naprzód II Czyżowice zobacz ›
2017-08-15 LKS 07 Markowice 5:3 LKS Gamów zobacz ›
2017-08-20 LKS 07 Markowice 1:0 LKS Owsiszcze zobacz ›
2017-08-20 Naprzód II Czyżowice 3:3 LKS Gamów zobacz ›
2017-08-20 LKS Pawłów 8:1 LKS Adamowice zobacz ›
2017-08-20 LKS Jankowice 2:2 LKS Ocice relacja ›
2017-08-20 LKS Zabełków 2:2 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
2017-08-20 LKS Strzelec Rzuchów 4:8 LKS Górki Śląskie zobacz ›
2017-08-20 LKS Ruda Kozielska 3:7 KS Przyszłość II Rogów zobacz ›
2017-08-20 Naprzód 37 Krzyżkowice 0:1 Odra Nieboczowy zobacz ›
2017-08-26 LKS Owsiszcze 1:2 Odra Nieboczowy zobacz ›
2017-08-26 KS Przyszłość II Rogów 5:4 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
2017-08-26 LKS Górki Śląskie 4:0 LKS Ruda Kozielska zobacz ›
2017-08-26 KS Stal Kuźnia Raciborska 4:1 LKS Strzelec Rzuchów zobacz ›
2017-08-26 LKS Ocice 0:2 LKS Zabełków relacja ›
2017-08-26 LKS Adamowice 3:3 LKS Jankowice zobacz ›
2017-08-26 LKS Gamów LKS Pawłów 17:00
2017-08-26 LKS 07 Markowice 6:2 Naprzód II Czyżowice zobacz ›
2017-09-02 Naprzód II Czyżowice 3:2 LKS Owsiszcze zobacz ›
2017-09-02 LKS Pawłów 0:1 LKS 07 Markowice zobacz ›
2017-09-02 LKS Jankowice 6:3 LKS Gamów zobacz ›
2017-09-02 LKS Zabełków 1:3 LKS Adamowice zobacz ›
2017-09-02 LKS Strzelec Rzuchów 3:1 LKS Ocice relacja ›
2017-09-02 LKS Ruda Kozielska 2:3 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
2017-09-02 Naprzód 37 Krzyżkowice 0:2 LKS Górki Śląskie zobacz ›
2017-09-02 Odra Nieboczowy 3:3 KS Przyszłość II Rogów zobacz ›
2017-09-09 LKS Owsiszcze 2:3 KS Przyszłość II Rogów zobacz ›
2017-09-09 LKS Górki Śląskie 3:0 Odra Nieboczowy zobacz ›
2017-09-09 KS Stal Kuźnia Raciborska 5:1 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
2017-09-09 LKS Ocice 4:2 LKS Ruda Kozielska relacja ›
2017-09-09 LKS Adamowice 7:0 LKS Strzelec Rzuchów zobacz ›
2017-09-09 LKS Gamów 3:2 LKS Zabełków zobacz ›
2017-09-09 LKS 07 Markowice 0:2 LKS Jankowice zobacz ›
2017-09-09 Naprzód II Czyżowice 2:1 LKS Pawłów zobacz ›
2017-09-16 LKS Pawłów 2:1 LKS Owsiszcze zobacz ›
2017-09-16 LKS Jankowice 1:3 Naprzód II Czyżowice zobacz ›
2017-09-16 LKS Zabełków 1:3 LKS 07 Markowice zobacz ›
2017-09-16 LKS Gamów 3:0 LKS Strzelec Rzuchów zobacz ›
2017-09-16 LKS Ruda Kozielska 0:2 LKS Adamowice zobacz ›
2017-09-16 Naprzód 37 Krzyżkowice 2:1 LKS Ocice relacja ›
2017-09-16 Odra Nieboczowy 0:3 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
2017-09-16 KS Przyszłość II Rogów 4:5 LKS Górki Śląskie zobacz ›
2017-09-23 LKS Owsiszcze LKS Górki Śląskie 17:00
2017-09-23 KS Stal Kuźnia Raciborska KS Przyszłość II Rogów 17:00
2017-09-23 LKS Ocice Odra Nieboczowy 16:00
2017-09-23 LKS Adamowice Naprzód 37 Krzyżkowice 17:00
2017-09-23 LKS Gamów LKS Ruda Kozielska 17:00
2017-09-23 LKS 07 Markowice LKS Strzelec Rzuchów 17:00
2017-09-23 Naprzód II Czyżowice LKS Zabełków 17:00
2017-09-23 LKS Pawłów LKS Jankowice 17:00
2017-09-30 LKS Jankowice 3:3 LKS Owsiszcze zobacz ›
2017-09-30 LKS Zabełków 2:3 LKS Pawłów zobacz ›
2017-09-30 LKS Strzelec Rzuchów 5:0 Naprzód II Czyżowice zobacz ›
2017-09-30 LKS Ruda Kozielska 2:3 LKS 07 Markowice zobacz ›
2017-09-30 Naprzód 37 Krzyżkowice 1:2 LKS Gamów zobacz ›
2017-09-30 Odra Nieboczowy 2:2 LKS Adamowice zobacz ›
2017-09-30 LKS Górki Śląskie 2:0 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
2017-10-01 KS Przyszłość II Rogów 4:2 LKS Ocice relacja ›
10  2017-10-07 LKS Owsiszcze 4:2 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
10  2017-10-07 LKS Ocice 1:1 LKS Górki Śląskie relacja ›
10  2017-10-07 LKS Adamowice 3:6 KS Przyszłość II Rogów zobacz ›
10  2017-10-07 LKS Gamów 1:0 Odra Nieboczowy zobacz ›
10  2017-10-07 LKS 07 Markowice 1:2 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
10  2017-10-07 Naprzód II Czyżowice LKS Ruda Kozielska 17:00
10  2017-10-07 LKS Pawłów 5:1 LKS Strzelec Rzuchów zobacz ›
10  2017-10-07 LKS Jankowice 2:2 LKS Zabełków zobacz ›
11  2017-10-14 LKS Zabełków 0:5 LKS Owsiszcze zobacz ›
11  2017-10-14 LKS Strzelec Rzuchów 3:2 LKS Jankowice zobacz ›
11  2017-10-14 LKS Ruda Kozielska 1:4 LKS Pawłów zobacz ›
11  2017-10-14 Naprzód 37 Krzyżkowice 7:0 Naprzód II Czyżowice zobacz ›
11  2017-10-14 Odra Nieboczowy 0:1 LKS 07 Markowice zobacz ›
11  2017-10-14 KS Przyszłość II Rogów 1:0 LKS Gamów zobacz ›
11  2017-10-14 LKS Górki Śląskie 1:3 LKS Adamowice zobacz ›
11  2017-10-14 KS Stal Kuźnia Raciborska 6:0 LKS Ocice zobacz ›
12  2017-10-21 LKS Owsiszcze 1:1 LKS Ocice zobacz ›
12  2017-10-21 LKS Adamowice KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
12  2017-10-21 LKS Gamów LKS Górki Śląskie 17:00
12  2017-10-21 LKS 07 Markowice 3:4 KS Przyszłość II Rogów zobacz ›
12  2017-10-21 Naprzód II Czyżowice Odra Nieboczowy 17:00
12  2017-10-21 LKS Pawłów 4:0 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
12  2017-10-21 LKS Jankowice 1:3 LKS Ruda Kozielska zobacz ›
12  2017-10-21 LKS Zabełków 1:1 LKS Strzelec Rzuchów zobacz ›
13  2017-10-28 LKS Strzelec Rzuchów LKS Owsiszcze 17:00
13  2017-10-28 LKS Ruda Kozielska LKS Zabełków 17:00
13  2017-10-28 Naprzód 37 Krzyżkowice LKS Jankowice 17:00
13  2017-10-28 Odra Nieboczowy LKS Pawłów 17:00
13  2017-10-28 KS Przyszłość II Rogów Naprzód II Czyżowice 17:00
13  2017-10-28 LKS Górki Śląskie LKS 07 Markowice 17:00
13  2017-10-28 KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Gamów 17:00
13  2017-10-28 LKS Ocice LKS Adamowice 13:30
14  2017-11-04 LKS Owsiszcze LKS Adamowice 17:00
14  2017-11-04 LKS 07 Markowice KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
14  2017-11-04 Naprzód II Czyżowice LKS Górki Śląskie 17:00
14  2017-11-04 LKS Pawłów KS Przyszłość II Rogów 17:00
14  2017-11-04 LKS Jankowice Odra Nieboczowy 17:00
14  2017-11-04 LKS Zabełków Naprzód 37 Krzyżkowice 17:00
14  2017-11-04 LKS Strzelec Rzuchów LKS Ruda Kozielska 17:00
14  2017-11-05 LKS Gamów LKS Ocice 15:30
15  2017-11-11 LKS Ruda Kozielska LKS Owsiszcze 17:00
15  2017-11-11 Naprzód 37 Krzyżkowice LKS Strzelec Rzuchów 17:00
15  2017-11-11 Odra Nieboczowy LKS Zabełków 17:00
15  2017-11-11 KS Przyszłość II Rogów LKS Jankowice 17:00
15  2017-11-11 LKS Górki Śląskie LKS Pawłów 17:00
15  2017-11-11 KS Stal Kuźnia Raciborska Naprzód II Czyżowice 17:00
15  2017-11-11 LKS Ocice LKS 07 Markowice 13:00
15  2017-11-11 LKS Adamowice LKS Gamów 17:00
16  LKS Owsiszcze LKS Gamów 17:00
16  LKS Adamowice LKS 07 Markowice 17:00
16  LKS Ocice Naprzód II Czyżowice 17:00
16  KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Pawłów 17:00
16  LKS Górki Śląskie LKS Jankowice 17:00
16  KS Przyszłość II Rogów LKS Zabełków 17:00
16  Odra Nieboczowy LKS Strzelec Rzuchów 17:00
16  Naprzód 37 Krzyżkowice LKS Ruda Kozielska 17:00
17  Naprzód 37 Krzyżkowice LKS Owsiszcze 17:00
17  LKS Ruda Kozielska Odra Nieboczowy 17:00
17  LKS Strzelec Rzuchów KS Przyszłość II Rogów 17:00
17  LKS Zabełków LKS Górki Śląskie 17:00
17  LKS Jankowice KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
17  LKS Pawłów LKS Ocice 17:00
17  Naprzód II Czyżowice LKS Adamowice 17:00
17  LKS Gamów LKS 07 Markowice 17:00
18  LKS Owsiszcze LKS 07 Markowice 17:00
18  LKS Gamów Naprzód II Czyżowice 17:00
18  LKS Adamowice LKS Pawłów 17:00
18  LKS Ocice LKS Jankowice 17:00
18  KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Zabełków 17:00
18  LKS Górki Śląskie LKS Strzelec Rzuchów 17:00
18  KS Przyszłość II Rogów LKS Ruda Kozielska 17:00
18  Odra Nieboczowy Naprzód 37 Krzyżkowice 17:00
19  Odra Nieboczowy LKS Owsiszcze 17:00
19  Naprzód 37 Krzyżkowice KS Przyszłość II Rogów 17:00
19  LKS Ruda Kozielska LKS Górki Śląskie 17:00
19  LKS Strzelec Rzuchów KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
19  LKS Zabełków LKS Ocice 17:00
19  LKS Jankowice LKS Adamowice 17:00
19  LKS Pawłów LKS Gamów 17:00
19  Naprzód II Czyżowice LKS 07 Markowice 17:00
20  LKS Owsiszcze Naprzód II Czyżowice 17:00
20  LKS 07 Markowice LKS Pawłów 17:00
20  LKS Gamów LKS Jankowice 17:00
20  LKS Adamowice LKS Zabełków 17:00
20  LKS Ocice LKS Strzelec Rzuchów 17:00
20  KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Ruda Kozielska 17:00
20  LKS Górki Śląskie Naprzód 37 Krzyżkowice 17:00
20  KS Przyszłość II Rogów Odra Nieboczowy 17:00
21  KS Przyszłość II Rogów LKS Owsiszcze 17:00
21  Odra Nieboczowy LKS Górki Śląskie 17:00
21  Naprzód 37 Krzyżkowice KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
21  LKS Ruda Kozielska LKS Ocice 17:00
21  LKS Strzelec Rzuchów LKS Adamowice 17:00
21  LKS Zabełków LKS Gamów 17:00
21  LKS Jankowice LKS 07 Markowice 17:00
21  LKS Pawłów Naprzód II Czyżowice 17:00
22  LKS Owsiszcze LKS Pawłów 17:00
22  Naprzód II Czyżowice LKS Jankowice 17:00
22  LKS 07 Markowice LKS Zabełków 17:00
22  LKS Gamów LKS Strzelec Rzuchów 17:00
22  LKS Adamowice LKS Ruda Kozielska 17:00
22  LKS Ocice Naprzód 37 Krzyżkowice 17:00
22  KS Stal Kuźnia Raciborska Odra Nieboczowy 17:00
22  LKS Górki Śląskie KS Przyszłość II Rogów 17:00
23  LKS Górki Śląskie LKS Owsiszcze 17:00
23  KS Przyszłość II Rogów KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
23  Odra Nieboczowy LKS Ocice 17:00
23  Naprzód 37 Krzyżkowice LKS Adamowice 17:00
23  LKS Ruda Kozielska LKS Gamów 17:00
23  LKS Strzelec Rzuchów LKS 07 Markowice 17:00
23  LKS Zabełków Naprzód II Czyżowice 17:00
23  LKS Jankowice LKS Pawłów 17:00
24  LKS Owsiszcze LKS Jankowice 17:00
24  LKS Pawłów LKS Zabełków 17:00
24  Naprzód II Czyżowice LKS Strzelec Rzuchów 17:00
24  LKS 07 Markowice LKS Ruda Kozielska 17:00
24  LKS Gamów Naprzód 37 Krzyżkowice 17:00
24  LKS Adamowice Odra Nieboczowy 17:00
24  LKS Ocice KS Przyszłość II Rogów 17:00
24  KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Górki Śląskie 17:00
25  KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Owsiszcze 17:00
25  LKS Górki Śląskie LKS Ocice 17:00
25  KS Przyszłość II Rogów LKS Adamowice 17:00
25  Odra Nieboczowy LKS Gamów 17:00
25  Naprzód 37 Krzyżkowice LKS 07 Markowice 17:00
25  LKS Ruda Kozielska Naprzód II Czyżowice 17:00
25  LKS Strzelec Rzuchów LKS Pawłów 17:00
25  LKS Zabełków LKS Jankowice 17:00
26  LKS Owsiszcze LKS Zabełków 17:00
26  LKS Jankowice LKS Strzelec Rzuchów 17:00
26  LKS Pawłów LKS Ruda Kozielska 17:00
26  Naprzód II Czyżowice Naprzód 37 Krzyżkowice 17:00
26  LKS 07 Markowice Odra Nieboczowy 17:00
26  LKS Gamów KS Przyszłość II Rogów 17:00
26  LKS Adamowice LKS Górki Śląskie 17:00
26  LKS Ocice KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
27  LKS Ocice LKS Owsiszcze 17:00
27  KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Adamowice 17:00
27  LKS Górki Śląskie LKS Gamów 17:00
27  KS Przyszłość II Rogów LKS 07 Markowice 17:00
27  Odra Nieboczowy Naprzód II Czyżowice 17:00
27  Naprzód 37 Krzyżkowice LKS Pawłów 17:00
27  LKS Strzelec Rzuchów LKS Jankowice 17:00
27  LKS Strzelec Rzuchów LKS Zabełków 17:00
28  LKS Owsiszcze LKS Strzelec Rzuchów 17:00
28  LKS Zabełków LKS Ruda Kozielska 17:00
28  LKS Jankowice Naprzód 37 Krzyżkowice 17:00
28  LKS Pawłów Odra Nieboczowy 17:00
28  Naprzód II Czyżowice KS Przyszłość II Rogów 17:00
28  LKS 07 Markowice LKS Górki Śląskie 17:00
28  LKS Gamów KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
28  LKS Adamowice LKS Ocice 17:00
29  LKS Adamowice LKS Owsiszcze 17:00
29  LKS Ocice LKS Gamów 17:00
29  KS Stal Kuźnia Raciborska LKS 07 Markowice 17:00
29  LKS Górki Śląskie Naprzód II Czyżowice 17:00
29  KS Przyszłość II Rogów LKS Pawłów 17:00
29  Odra Nieboczowy LKS Jankowice 17:00
29  Naprzód 37 Krzyżkowice LKS Zabełków 17:00
29  LKS Ruda Kozielska LKS Strzelec Rzuchów 17:00
30  LKS Owsiszcze LKS Ruda Kozielska 17:00
30  LKS Strzelec Rzuchów Naprzód 37 Krzyżkowice 17:00
30  LKS Zabełków Odra Nieboczowy 17:00
30  LKS Jankowice KS Przyszłość II Rogów 17:00
30  LKS Pawłów LKS Górki Śląskie 17:00
30  Naprzód II Czyżowice KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
30  LKS 07 Markowice LKS Ocice 17:00
30  LKS Gamów LKS Adamowice 17:00

Logowanie

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najbliższe spotkanie

LKS Ocice   LKS Adamowice
2017-10-28, 13:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
LKS Strzelec Rzuchów - LKS Owsiszcze
LKS Ruda Kozielska - LKS Zabełków
Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Jankowice
Odra Nieboczowy - LKS Pawłów
KS Przyszłość II Rogów - Naprzód II Czyżowice
LKS Górki Śląskie - LKS 07 Markowice
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Gamów
LKS Ocice - LKS Adamowice

Ostatnie spotkanie

LKS OwsiszczeLKS Ocice
LKS Owsiszcze 1:1 LKS Ocice
2017-10-21, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
LKS Owsiszcze 1:1 LKS Ocice
LKS Adamowice KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Gamów LKS Górki Śląskie
LKS 07 Markowice 3:4 KS Przyszłość II Rogów
Naprzód II Czyżowice Odra Nieboczowy
LKS Pawłów 4:0 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Jankowice 1:3 LKS Ruda Kozielska
LKS Zabełków 1:1 LKS Strzelec Rzuchów

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 63, wczoraj: 65
ogółem: 2 165 239

statystyki szczegółowe